Vážení rodiče, od pondělí 3.10.2022 je možné se přihlašovat na lyžařský kurz.

Kurz proběhne v termínu 23.1.-27.1.2023

Přihlášení je závazné! Při přihlášení vybíráme zálohu 1.000,- kč. Tato záloha je v případě nejetí na kurz, nevratná.

Přihlašovat se můžete nejdéle do úterý 31.10.2022, a to buď osobně u pí. učitelek, či formou sms nebo e-mailu. Pokud se přihlásíte formou sms či e-mailu, je nutné zaplatit zálohu následující den.

Zbylou částku 1.800,- kč budeme vybírat v termínu 3.1.-13.1.2023 (celou částku 2.800,-kč je také možné zaplatit rovnou u přihlašování)

Půjčovné lyžařského vybavení na celý týden = 500,- kč. V ceně jsou zahrnuty lyže a lyžáky na míru dítětě, helma. Pokud si budete chtít půjčit výbavu na celý rok = 1.000,-

Lyžařský kurz mohou absolvovat děti již od 3. let, a to i úplní začátečníci!

Lyžařský kurz proběhne v rámci dopoledního programu, v daném  termínu (termín se může změnit dle sněhových podmínek). Každý den ráno se odjíždí cca v 8:15 (čas odjezdu bude upřesněn až po domluvě s autobusovou společností), a do školy se opět vracíme cca ve 12:30 hod. Oběd je cca ve 12:45 hod.

V ceně je zahrnuta doprava do Bedřichova (Areál U Vodárny), výuka lyžování s instruktory. Svačina a pitný režim je zajištěn na místě.

Seřízení vlastních lyží a jejich správnou funkčnost zajišťují rodiče, a jsou za to plně zodpovědni! Pokud je výbava půjčená, zodpovídá lyžařský středisko.

Děti jsou rozděleny do skupin dle jejich lyžařských schopností a dovedností, a dle toho je i přizpůsoben svah (mírný, či průdčí). Proto kurz mohou absolovat i úplní začátečníci.

V pátek, na konci lyžařského výcviku, se konají lyžařské závody, které jsou určeny nejen rodičům, ale všem příbuzným 🙂 (začátek závodů cca v 10:15 hod. – děti poté obdrží diplom a medaily). Během lyžařského kurzu se nedoporučuje, aby rodiče byli přítomni.

Lyžařský kurz