Vážení rodiče,

preventivní screeningové vyšetření zraku vašich děti, bude probíhat 5.3. od 8:30 hod. v ložnici MŠ. Toto vyšetření je možné absolvovat s dětmi od půl roku věku dítěte a provádí se na vzdálenost 1 metr. Vzhledem k vývoji a růstu dětí je vhodné toto vyšetření opakovat každý rok do 7 let věku dítěte. Cena vyšetření je 150,- kč. Ze zkušeností ze školky se nám již podařilo odhalit tímto vyšetřením pár skrytých vad a dokonce zabránit i velké oční vadě.

Zájemci se mohou zapisovat ještě stále v šatně na nástěnce.

Rodiče po podepsání souhlasu o vyšetření se vyšetření účastnit nemusí. Pokud však chcete vyšetřit i mladšího sourozence, který k nám do školky nechodí, je nutné, aby jste u vyšetření byli přítomni. Vyšetření zabere jen pár sekund.

Výsledky vyšetření obdržíte nejdéle do 2 týdnu. Každé dítě budeme mít své výsledky vyšetření v zalepené obálce, která rodičům bude předána osobně.

Pro více informací kontaktuje pí. ředitelku.

Screeningové vyšetření očí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.