Vážení rodiče, věříme, že nynější situace se brzy zlepší a my se ve školce opět uvidíme. Zatím jsme byly nuceny zrušit všechny naplánované akce v měsíci březnu, a částečně i v měsíci dubnu.

Bylo zrušeno též i plavání pro předškoláky, které mělo začít 1.4.2020. Z důvodu nařízení vlády je plavecký bazén do odvolání uzavřen. Nejsem si jistá, zda v tomto školním roce budeme schopni na plavání jezdit. Proto, kdo jste již plavání uhradil, peníze Vám po otevření školky budou vráceny zpět.

V této chvíli však neleníme, a vymýšlíme nové výrobky a doplňky na náš jarmark, který by se měl uskutečnit v červnu, a věříme, že se bude moci uskutečnit. Proto, kdybyste se někdo chtěl připojit a vyrobit s dětmi cokoliv, co bychom na jarmarku mohli nabídnout ostatním, PŘIDEJTE SE 😀 my už pro vás zkoušíme šít např. hračky, pleteme košíčky a další nápady hledáme. Budeme moc rádi, když letošní jarmark budeme tvořit společně 😀

Aktivní jsem i na Facebooku, kde nás můžete každý den sledovat, a třeba Vám naše příspěvky v něčem ulehčí 😉

Držte se v této těžké době, a hlavně všem pevné zdraví!

 

 

 

akce v MŠ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..