Termín lyžařského kurzu (pro přihlášené děti) je 17.-21.2.2020. Pojede celkem 22 dětí. Ostatní děti zůstávají v MŠ.

od 6.1. do 16.1. se doplácí zbylá částka lyžařského kurzu.

Podrobnosti: Každé ráno budeme vyjíždět od budovy školky cca v 8:15 hod. (čas bude upřesněn) a vracet se budeme ve 12:30 hod. na oběd (tudíž oběd bude déle). Svačinu budou mít děti zajištěnou na svahu (jídlo i pití). Prosím, nedávejte jim vlastní jídlo!

Vybavení: vlastní oblečení ( lyžařské kalhoty, zimní bunda, lyžařské rukavice), do batohu náhradní oblečení (ponožky a rukavice)

lyže, lyžáky a helmu v pondělí povezeme autobusem do Bedřichova, a poté se vše bude nechávat ve vytápěné boudě. Vše brát domu budeme až v pátek po závodech (pokud na závody přijedete, budeme rádi, když dětem výbavu odvezete). NUTNÉ mít vlastní vybavení PODEPSANÉ!

Seřízení lyží je v plné kompetenci zákonných zástupců, kteří zodpovídají za bezpečnost lyží.

Dětem se budou věnovat zkušení instruktoři, kteří si je v pondělí rozdělí do skupin dle jejich zkušeností. V pátek potom budou závody, kam jste všichni srdečně zváni. Závodit budou i úplní začátečníci. Začátek závodů bude cca v 10:00 hod. v Bedřichově U Vodárny. Během týdne se nedoporučuje na svah jezdit.

Těšíme se 🙂

Lyžařský kurz 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..