Vážení rodiče, od pondělí 23.11.2020 je možné se přihlašovat na lyžařský kurz.

Kurz proběhne v termínu 15.2.-19.2.2021

Přihlášení je závazné! Při přihlášení vybíráme zálohu 1.000,- kč. Tato záloha je v případě nejetí na kurz, nevratná.

Přihlašovat se můžete nejdéle do pátku 18.12.2020, a to buď u pí. učitelek či formou sms a e-mailu. Pokud se přihlásíte formou sms či e-mailu, je nutné zaplatit zálohu následující den.

Zbylou částku 1.300,- kč budeme vybírat v termínu 11.1.-5.2.2021 (celou částku 2.300,-kč je také možné zaplatit rovnou u přihlašování)

Půjčovné lyžařského vybavení na celý týden = 400,- kč. V ceně jsou zahrnuty lyže a lyžáky na míru dítětě.

V případě, že nebude možné lyžařský kurz z nařízení vlády uskutečnit, bude vrácena celá částka!

Lyžařský kurz mohou absolvovat děti již od 3. let, a to i úplní začátečníci!

Lyžařský kurz proběhne v rámci dopoledního programu, v daném  termínu (termín se může změnit dle sněhových podmínek). Každý den ráno se odjíždí cca v 8:15 (čas odjezdu bude upřesněn až po domluvě s autobusovou společností), a do školy se opět vracíme cca ve 12:30 hod. Oběd je cca ve 12:45 hod.

V ceně je zahrnuta doprava do Bedřichova a výuka lyžování s instruktory. Svačina a pitný režim je zajištěn na místě.

Seřízení vlastních lyží a jejich správnou funkčnost zajišťují rodiče, a jsou za to plně zodpovědni! Pokud je výbava půjčená, zodpovídá firma.

Děti jsou rozděleny do skupin dle jejich lyžařských schopností a dovedností, a dle toho je i přizpůsoben svah (mírný, či průdčí). Proto kurz mohou absolovat i úplní začátečníci.

V pátek, na konci lyžařského výcviku, se konají lyžařské závody, které jsou určeny nejen rodičům, ale všem příbuzným 🙂 (začátek závodů cca v 9:30 hod. – děti poté obdrží diplom a medaily). Během lyžařského kurzu se nedoporučuje, aby rodiče byli přítomni.

Lyžařský kurz 2021