Vážení rodiče!

Obec Paceřice z důvodu ochrany a prevence nebezpečí z rozšíření onemocnění COVID-19 v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace přeruší provoz mateřské školy, se sídlem Paceřice 100, 463 44 Sychrov.

V návaznosti na vydaná mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví a doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ze dne 10. března 2020, o zvážení omezení nebo přerušení provozu mateřských škol, a o vyhlášení nouzového stavu ze dne 12. 3. 2020, se obec Paceřice s vedením mateřské školy rozhodla o přerušení provozu mateřské školy ode dne 16. 3. 2020 do doby odvolání mimořádných opatření ze strany Ministerstva zdravotnictví, či Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

O dalším vývoji situace bude informovat ředitelka mateřské školy na webových stránkách školy, a formou sms, zákonné zástupce.

Plně si uvědomujeme vážnost situace, a v této chvíli nám jde převážně o zdraví, které je pro všechny důležité, proto přijímáme tato preventivní opatření.

Kdo by potřeboval potvrzení o ošetřovném, ať kontaktuje formou sms pí. ředitelku či se na ni obrací formou e-mailu: info@mspacerice.cz

Děkujeme Vám za pochopení a vstřícnost.

 

Ing. Václav Sodomka                                                      Mgr. Petra Bartko

Starosta obce                                                                    ředitelka MŠ

 

V Paceřicích 12. 3. 2020

Přerušení provozu MŠ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..