Vážení rodiče!

Z důvodu velké rekonstrukce budovy, bude mateřská škola od 1.7. 2024 uzavřena. Naposledy se její dveře otevřou v pátek 28.6.2024.

Děkujeme za pochopení 🌞

Po prázdninách se na Vás budou tety těšit 2.9.2024.

Já se s Vámi touto cestou loučím. Zřizovatel se rozhodl, ukončit naši spolupráci k 31.7.2024, a znovu ji již neobnovovat. Chci Vám všem poděkovat za krásná léta, která jsem v této školce mohla prožít a chtěla bych Vám a Vašim dětem popřát krásné léto, úspěšnou školní docházku a samý úsměv na tváři 🌞 (budu se na Vás těšit na jarmarku 😁)  teta Petra

Uzavření MŠ a odchod p. ředitelky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..