Vážení rodiče, s lítostí Vám musíme oznámit, že v letošním roce se nebude konat vánoční besídka, a tudíž ani vánoční dílny. Netruchlete však, dne 17.12. dopoledne si s dětmi uděláme soukromou besídku  s vánočním příběhem, který jsme již začali nacvičovat, a Vám ho zprostředkujeme skrz youtube.

Jak to bude probíhat? Kdo byl dnes ve školce, tak již ví, neboť jste obdrželi sms s odkazem, na který stačí kliknout a otevře se vám video na youtube: Vánoční spirála, se kterou jsme si s dětmi odemkly dnes vánoční čas (kdo ve školce nebyl, a měl by o video zájem, napište sms pí. ředitelce a odkaz Vám bude zaslán).

Videa nejsou veřejně přístupná! Lze je najít pouze s odkazem, který Vám zašleme. Proto Vás prosíme, nešiřte odkaz dál. Samozřejmě video ukažte všem blízkým, známým atd., ale nechceme, aby se k videu dostaly „cizí“ lidé. Děkujeme za pochopení 🙂

Budeme se snažit přiblížit  Vám touto novou cestou vše důležité 🙂

Vánoční besídka 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..