Vážení rodiče, lyžařský kurz se uskuteční v termínu 11.-15.3.2024.

Celou částku  budeme vybírat v týdnu 19.-23.2. Prosím, dodržujte tento termín!

Cena kurzu: 3.000,-

Půjčovné na týden (lyže, lyžáky a helma): 500,-

Pokud by dítě onemocnělo, či z jiného důvodu by na kurz nenastoupilo, vrací se polovina z ceny. Je možné si za sebe najít náhradu (zajištuje rodič).

Co s sebou:

•na sebe vhodné oblečení, lyžařské rukavice, čepici, kuklu pod helmu (tu dejte dětem do batůžku)
•seřízené lyže (zařizují a zodpovídají rodiče; pokud budete mít lyže půjčené, seřizují se na místě)

•lyže a lyžáky musí být označené jménem dítěte; na helmu je nutné napsat jméno dítěte (celou výbavu budeme nechávat na místě v uzamčené boudě)

• batůžek a v něm náhradní lyžařské rukavice a ponožky

Svačina a pitný režim zajištěn na místě, proto nedávejte dětem sebou jídlo, ani pití, ani peníze!

Odjezd každé ráno cca 8:15 (bude upřesněno), příjezd zpět do MŠ cca ve 12:30.

V pátek budou probíhat závody, kam jsou rodiče srdečně zváni. Přibližný start bude v 10:15.-10:30. Poté je možné si děti ze svahu odvést  (je nutno nahlásit dopředu, abychom Vám odhlásili stravu).

A pak už jen dobrá nálada ⛷🎿⛷

SKOL

Lyžařský kurz