STANOVENÍ PODMÍNEK PRO PODÁVÁNÍ ŽÁDOSTÍ O PŘIJETÍ DĚTÍ K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ A  STANOVENÍ PODMÍNEK PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ.  

Ředitelka mateřské školy, jejíž činnost vykonává  Mateřská škola Paceřice, Paceřice 100, po dohodě se zřizovatelem Obec Paceřice a v souladu s § 34 odst. 2 zákona č.561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším a jiném vzdělávání (školský zákon) ve znění pozdějších předpisů stanoví následující upřesnění pro podávání žádostí o přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021:

Místo podání žádosti: Mateřská škola Paceřice, Paceřice 100, 468 33 Sychrov, kancelář ředitelky školy.

Termín přijímání žádostí: 13. 5. 2020 od 10:00 do 16:00 hodPřijímat budeme 15 nových dětí.    V tento den je zároveň i den otevřených dveří.  

Podání žádosti před stanoveným termínem, nebude bráno na zřetel. Veškeré žádosti budou zaregistrovány až v den podání žádosti dle ustanovení správního řádu.           

Formulář žádosti si lze vyzvednout v Mateřské škole Paceřice, Paceřice 100, od 14. 4. 2020, v době vždy od 7:00 do 16:00 hod či na webových stránkách – viz. odkaz níže.

žádost o přijetí 2020

 

Při podávání žádosti o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání předloží zákonný zástupce dítěte:

 1. řádně vyplněnou žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání (ve dvou vyhotovení);
 2. vyjádření lékaře k očkování dítěte (součástí žádosti, stačí pouze 1 vyhotovení);
 3. občanský průkaz;
 4. originál rodného listu dítěte;
 5. potvrzení trvalého bydliště dítěte, je-li odlišné od trvalého bydliště zákonného zástupce.

 

K předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021 budou přijaty děti  na základě těchto kritérií: 

 1. Dítě, které má trvalý pobyt ve školském obvodu spádové mateřské školy a je v posledním roce před zahájením povinné školní docházky. Z hlediska tohoto kritéria budou přijaty děti dle data narození od věkově starších.
 2. Dítě, které dovrší k 31.8.2020 věku čtyř let a má trvalý pobyt ve školském obvodu spádové mateřské školy. Z hlediska tohoto kritéria budou přijaty děti dle data narození od věkově starších.
 3. Dítě, které k 31.8.2020 dovrší věku tří let s trvalým pobytem ve školském obvodu spádové mateřské školy. Z hlediska tohoto kritéria budou přijaty děti dle data narození od věkově starších.
 4. Dítě, které k 31.8.2020 dovrší věku tří let s trvalým pobytem ve školském obvodu spádové mateřské školy a v mateřské škole se mu již vzdělává sourozenec. Z hlediska tohoto kritéria budou přijaty děti dle data narození od věkově starších.
 5. Děti, které k 31.8.2020 dovrší věku tří let s trvalým pobytem mimo školský obvod mateřské školy a v mateřské škole se mu již vzdělává sourozenec. Z hlediska tohoto kritéria budou přijaty děti dle data narození od věkově starších.
 6. Děti, které k 31.8.2020 dovrší věku tří let s trvalým pobytem mimo školský obvod mateřské školy. Z hlediska tohoto kritéria budou přijaty děti dle data narození od věkově starších.

Školský obvod spádové mateřské školy – území obce: Paceřice, Sychrov, Radimovice.

Rozhodnutí o přijetí se oznamuje zveřejněním seznamu dětí pod přiděleným registračním číslem, na veřejně přístupném místě, t.j. na budově MŠ a na webových stánkách MŠ,  a to po dobu 15 dnů.

Rozhodnutí o nepřijetí k předškolnímu vzdělávání bude zákonným zástupcům doručeno do vlastních rukou, a to buď osobně dne 26 . 5. 2020 v budově MŠ od 10:00 do 14:00 hod., nebo mu bude zasláno poštou.

 

V Paceřicích dne 4. 3. 2020                           Mgr. Petra Bartko, ředitelka mateřské školy

8 komentářů u „Přijímání nových dětí

 • 3.1.2014 (8.23)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,

  kdy se u Vás koná zápis do Mateřské školy?

  Děkuji

  S pozdravem
  Soňa Tomešová

  Reagovat
  • 6.1.2014 (9.51)
   Trvalý odkaz

   Dobry den!
   Termin bude teprve vypsan (koncem ledna). Sledujte nase webove stranky.
   S pranim hezkeho dne
   Mgr. Petra Bartko

   Reagovat
 • 5.1.2014 (17.05)
  Trvalý odkaz

  Dobrý večer. na jaře v roce 2013 jsme spolu mluvily ohledně Viktorie Vanclové, ktéra součastně slaví 4.. roky a chodí do Dobravy do školky. Vzhledem k tomu, že jmse se přestěhovali za Žďááru a bydlíme ve Vorklebicích, pořebovala bych opravdu aktutně posílat Viky do školky k Vám. Každé ráno jezdím do Liberce. Trvalé bydliště mám v Paceřicích.

  Byla by nějaká šance?

  Dejte mi prosím vědět co nejdříve.

  Pedem děkuji

  S pozdravem Verronika Janková

  Reagovat
  • 6.1.2014 (9.52)
   Trvalý odkaz

   Dobry den!
   Momentalne Vam neumim rict, jaka bude sance. To zjistim az po zapisu, dle zajmu rodicu. Kazdopadne muzete prijit k zapisu. Termin zapisu bude vypsan koncem ledna na webovych strankach.
   S pranim hezkeho dne
   Mgr. Petra Bartko

   Reagovat
  • 18.4.2014 (5.52)
   Trvalý odkaz

   Paní Janková,

   mám prosbu, až budete vědět, jestli Vám holčičku přijali, mohla byste mi dát vědět na meil martimlejnkova@seznam.cz naše holka je pod čarou v Doubravě, kde má i sourozence (ale to se tu nezohlednuje) a já od září nastupuji do práce, tak abych věděla, jestli mám zkusit zápis i ve školkách v Turnově. Doufám, že Vám holčičku vemou,… 🙂

   Reagovat
   • 18.4.2014 (6.15)
    Trvalý odkaz

    Dobry den!
    Nejsem si jistá, zda tato zpráva je určená pro naší školku. Paní Janková zde nepracuje.

    Přeji hezky den
    Mgr. Petra Bartko

    Reagovat
 • 30.4.2019 (14.58)
  Trvalý odkaz

  Dobry den.Ja jsem vam uz psala jsem z Husy pochazime ze Slovenska a bydlime na Huse uz 3roky.Malej bude mit v cervenci 5 let.Jak vidim 15.5.2019bude zapis deti a ja bych byla moc rada kdyby muj syn chodil do Paceric.Po Cesky uz neco umi ale postupne ho ucim aspon na zaklad.Staci kdyz se stavim toho 15 dne na zapis? aneb potrebuji nejakej formular predem vyplnit?Dekuji vam za info a preji hezky den.Demeterova

  Reagovat
  • 3.5.2019 (5.46)
   Trvalý odkaz

   Dobry den!
   Staci, když k zapisu prijdete 15.5. S sebou je potřeba vse, co je popsane na nasich webových strankach v kolonce prijimani novych deti. Pokud jste cizinci, je potřeba doklad o tom, ze v Ceske republice pobyvate dele nez 90 ndi.
   S pranim hezkého dne
   Mgr. Petra Bartko

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..