Vážení rodiče,

každoročně pořádáme podzimní týden s názvem „Skřítek Podzimníček“, kdy se rodiče s dětmi zapojí do kreativního vytváření postaviček skřítka z různých přírodních materiálů (brambory, dýně, cukety, cibule, šišky, kaštany, listy, šípky,…), a proto ani letos nemůžeme udělat výjimku a tento významný týden, který spojí fantasii dětí a šikovnost rodičů, vynechat.

Pusťte uzdu fantazii, a už nyní se těšíme na Vámi vyrobené, podepsané a pojmenované skřítky, které můžete nosit do školky v době již od 3.10. 🙂 do 14.10.2022

Děkujeme za spoluúčast a přejeme příjemné tvoření s dětmi

Skřítek Podzimníček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..