Vážení rodiče, jelikož v měsíci dubnu byla školka z důvodu COVID 19 uzavřena. Nebudeme za tento měsíc vybírat školné.

Pokud by se školka otevřela v měsíci květnu, opět se školkovné hradit bude. Zatím čekáme na pokyny z ministerstva, které bychom měli obdržet nejdéle do 30.4.2020. Pokud budeme schopni splnit personální i materiální podmínky, budeme dle jejich pokynů školku otvírat (zatím nejspíš v omezeném provozu 15 dětí, a s přísnými hygienickými požadavky a podmínkami). O všem budete včas informování prostřednictvím sms a zde na webových stánkách.

Proč čekáme na pokyny z ministerstva? Důvod je jasný: jsem státní školka a řídíme se zákony pokyny vlády. Další a největší důvod je zdraví: ochránit děti, Vás  a i sebe. A hlavně, pokud otevřeme dříve než bychom měli dle vlády, přijdete o ošetřovné. Buďme proto ještě trpělivý, shovívavý a optimisti.

Stále jsem s Vámi každodenně na Facebookových stánkách

Užívejte sluníčka a jeho jarní sílu, kterou všichni potřebujeme

Úplata a provoz MŠ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..