STANOVENÍ PODMÍNEK PRO PODÁVÁNÍ ŽÁDOSTÍ O PŘIJETÍ DĚTÍ K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ A  STANOVENÍ PODMÍNEK PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ.

Ředitelka mateřské školy, jejíž činnost vykonává  Mateřská škola Paceřice, Paceřice 100, po dohodě se zřizovatelem Obec Paceřice a v souladu s § 34 odst. 2 zákona č.561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším a jiném vzdělávání (školský zákon) ve znění pozdějších předpisů stanoví následující upřesnění pro podávání žádostí o přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2017/2018:

Místo podání žádosti: Mateřská škola Paceřice, Paceřice 100, 468 33 Sychrov, kancelář ředitelky školy.

Termín přijímání žádostí:   10. květen od 10:00 do 16:00 hodPřijímáno budeme 8 nových dětí.

Podání žádosti před stanoveným termínem, nebude bráno na zřetel. Veškeré žádosti budou zaregistrovány až v den podání žádosti dle ustanovení správního řádu.

Formulář žádosti si lze vyzvednout v Mateřské škole Paceřice, Paceřice 100, od  16.4. 2017, v době vždy od 7:00 do 16:00 hod či na webových stránkách – viz. odkaz níže.

žádost o přijetí 2018

Při podávání žádosti o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání předloží zákonný zástupce dítěte:

1. řádně vyplněnou žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání (ve dvou vyhotovení);
  2. vyjádření lékaře k očkování dítěte (součástí žádosti, stačí pouze 1 vyhotovení);
  3. občanský průkaz;
  4. originál rodného listu dítěte;
  5. potvrzení trvalého bydliště dítěte, je-li odlišné od trvalého bydliště zákonného zástupce.

K předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2018/2019 budou přijaty děti  na základě těchto kritérií:

1. Dítě, které má trvalý pobyt ve školském obvodu spádové mateřské školy a je v posledním roce před zahájením povinné školní docházky. Z hlediska tohoto kritéria budou přijaty děti dle data narození od věkově starších.
  2. Dítě, které dovrší k 31.8.2018 věku čtyř let a má trvalý pobyt ve školském obvodu spádové mateřské školy. Z hlediska tohoto kritéria budou přijaty děti dle data narození od věkově starších.
  3. Dítě, které k 31.8.2018 dovrší věku tří let s trvalým pobytem ve školském obvodu spádové mateřské školy. Z hlediska tohoto kritéria budou přijaty děti dle data narození od věkově starších.
  4. Dítě, které k 31.8.2018 dovrší věku tří let s trvalým pobytem ve školském obvodu spádové mateřské školy a v mateřské škole se mu již vzdělává sourozenec. Z hlediska tohoto kritéria budou přijaty děti dle data narození od věkově starších.
  5. Děti, které k 31.8.2018 dovrší věku tří let s trvalým pobytem mimo školský obvod spádové mateřské školy a v mateřské škole se mu již vzdělává sourozenec. Z hlediska tohoto kritéria budou přijaty děti dle data narození od věkově starších.
  6. Děti, které k 31.8.2018 dovrší věku tří let s trvalým pobytem mimo školský obvod spádové mateřské školy. Z hlediska tohoto kritéria budou přijaty děti dle data narození od věkově starších.

Školský obvod spádové mateřské školy – území obce: Paceřice, Sychrov, Radimovice.

Rozhodnutí o přijetí se oznamuje zveřejněním seznamu dětí pod přiděleným registračním číslem, na veřejně přístupném místě, t.j. na budově MŠ a na webových stánkách MŠ,  a to po dobu 15 dnů.

Rozhodnutí o nepřijetí k předškolnímu vzdělávání bude zákonným zástupcům doručeno do vlastních rukou, a to buď osobně dne 18. 5. 2018 v budově MŠ od 13:00 do 16:00 hod., nebo bude zasláno poštou.

V Paceřicích dne 27. 3. 2018                           Mgr. Petra Bartko, ředitelka mateřské školy

6 komentářů u „Přijímání nových dětí

• 3.1.2014 (8.23)

Dobrý den,

kdy se u Vás koná zápis do Mateřské školy?

Děkuji

Soňa Tomešová

• 6.1.2014 (9.51)

Dobry den!
      Termin bude teprve vypsan (koncem ledna). Sledujte nase webove stranky.
      S pranim hezkeho dne

• 5.1.2014 (17.05)
    Trvalý odkaz

Dobrý večer. na jaře v roce 2013 jsme spolu mluvily ohledně Viktorie Vanclové, ktéra součastně slaví 4.. roky a chodí do Dobravy do školky. Vzhledem k tomu, že jmse se přestěhovali za Žďááru a bydlíme ve Vorklebicích, pořebovala bych opravdu aktutně posílat Viky do školky k Vám. Každé ráno jezdím do Liberce. Trvalé bydliště mám v Paceřicích.

Byla by nějaká šance?

Dejte mi prosím vědět co nejdříve.

Pedem děkuji

S pozdravem Verronika Janková

• 6.1.2014 (9.52)

Dobry den!
      Momentalne Vam neumim rict, jaka bude sance. To zjistim az po zapisu, dle zajmu rodicu. Kazdopadne muzete prijit k zapisu. Termin zapisu bude vypsan koncem ledna na webovych strankach.
      S pranim hezkeho dne

• 18.4.2014 (5.52)

Paní Janková,

mám prosbu, až budete vědět, jestli Vám holčičku přijali, mohla byste mi dát vědět na meil martimlejnkova@seznam.cz naše holka je pod čarou v Doubravě, kde má i sourozence (ale to se tu nezohlednuje) a já od září nastupuji do práce, tak abych věděla, jestli mám zkusit zápis i ve školkách v Turnově. Doufám, že Vám holčičku vemou,… 🙂

• 18.4.2014 (6.15)

Dobry den!
        Nejsem si jistá, zda tato zpráva je určená pro naší školku. Paní Janková zde nepracuje.

Přeji hezky den