Vážení rodiče, jak již bylo řečena na SRPŠ, nejspíš nás přes léto bude čekat celková rekonstrukce budovy (zateplování, výměna střešní krytiny, výměna oken v celé budově, výměna osvětlení ve třídách, malování). Bohužel tato rekonstrukce nemůže probíhat za chodu školky, takže je nutné využit letní prázdniny. Vše má na starosti obec Paceřice. V tuto chvíli je zažádáno o dotaci. Pokud ministerstvo dotaci schválí, rekonstrukce se uskuteční, a tím pádem bude školka uzavřena celé letní prázdniny. Pokud obec dotaci nezíská, provoz školky o letních prázdninách bude probíhat dle plánovaných termínů. Jak to vše dopadne, budeme vědět až koncem měsíce května. Proto Vás žádám, abyste byli připraveni na variantu uzavření MŠ přes celé letní prázdniny! Jakmile budu znát výsledek dotace, budu Vás informovat. Děkujeme za pochopení 🙂

Letní prázdniny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..